Takip Edin:

Hakkımızda

Home Hakkımızda
Who-We-Are

Biz kimiz?

Global ve Teknolojik gelişmelerle birlikte Yasal Mevzuatları yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme gayretinde olan, hizmetimizin kalitesine ve müşterimizin memnuniyetine ön planda tutma gayretindeki profesyonelleriz.

Mission

Varoluş Amacımız

Müşterilerimizin operasyonel ve yönetimsel kararlarında onların nereye yöneleceklerine destek vererek kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemelerine yardımcı olurken bir yanda da vergi ve diğer konuları karmaşa olmaktan çıkartmaktayız.

Our Vision

Gelecek Hayalimiz

Müşterilerimizin çalışma hayatlarındaki duvarları kaldırarak mesleki mutluluklarını en yükseğe çıkartmak, mesleğimizi “iş” olarak değil “tutku” ile ifa etmek, Rutinlerimizi yapay zekalara bırakarak gelecekteki sürdürülebilir ve inovatif fikirler üretebilmek en büyük hayalimizdir.

ŞİRKET PROFİLİ

Blue-Separator-Line-Image

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir birçok sektörde deneyimleri bulunan uzman kadromuz ve iş ortaklarımız ile değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak memnuniyetlerini yükseğe çıkartmayı hedeflemekteyiz.

 

Teknolojik gelişmelerin yanı sıra güncel mesleki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız.

top line
15
YIL
Deneyim
top line
54
Profesyonel
Danışmanlık
top line
73
Başarılı
Proje
top line
4500
KİŞİ
Bordrolama

Temel Değerlerimiz

Blue-Separator-Line-Image
services

Kaliteli Hizmet

Strategy

Planlama & Strateji

Images
Clients

Müşteri Memnuniyeti

staf

Uzman Danışmanlar

Bizlerle çalışmak ister misiniz?

Mesleki tecrübelerinize uygun olmak üzere gerek şirketimizde gerekse müşterilerimizin ilgili birimlerinde değerlendirilmek üzere özgeçmişlerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Özgeçmişlerinizi "bilgi@sercanaktas.com.tr" adresine iletmeniz gerekmektedir.
Teşekkürler,

Müşterilerimizden Gelen Mesajlar

Blue-Separator-Line-Image